Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Daleszyce
Numer: StPr/24/0899
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Daleszyce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Podobne oferty pracy

12 lip 2024

Oferta pracy Starachowice

Mechanik maszyn budowlanych (m/k)

Budimex SA

Opis stanowiska: Obsługa i bieżące utrzymanie oraz naprawy maszyn budowlanych i pojazdów Wymagania: Posiadasz doświadczenie w diagnozowaniu i naprawie usterek związanych z elektryką maszyn budowlanych lub pojazdów samochodowych Umiesz podejmować...

05 lip 2024

Oferta pracy Starachowice

Technik mechanik

Masłów Pierwszy

Montaż, instalacja, naprawa urządzeń przemysłowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole Uprawnienia: samodzielność Wymagania inne:

30 cze 2024

Oferta pracy Starachowice

Mechanik maszyn budowlanych

STRABAG BMTI Sp. z o.o.

Radom

Zadania wykonywanie napraw i serwisów maszyn budowlanych (m in. koparko-ładowarki, koparki, spycharki, walce, itp.) wykonywanie napraw i serwisów sprzętu drobnego (m.in. zagęszczarki, piły) prace modernizacyjne i konserwacyjne dokonywanie...