Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Masłów Pierwszy
Numer: StPr/24/0190
OBOWIĄZKI:
Pozyskiwanie nowych klientów i rozwój sprzedaży.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: doświadczenie w sprzedaży

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Masłów Pierwszy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach