Przedstawiciel handlowy

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/24/1514
OBOWIĄZKI:
budowanie rynku i relacji handlowychaktywne pozyskiwanie klientówrealizacja zadań dotyczących bieżącej obsługi klientakoordynowanie sprzedaży i dystrybucji wszystkich naszych produktów dedykowanych dla sektora gastronomicznegobudowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: turecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

[Inne] : Bez doświadczenia zawodowego.

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach