Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna
Numer: StPr/24/0291
OBOWIĄZKI:
Bezpośrednia obsługa klienta- ikaso nalezności, odbiór dokumentów.Sortowanie dokumentów księgowych wg. chronologii i klucza poszczególnych typów klientów.Skanowanie dokumentów do systemu OCR.Wprowadzanie dokumentów do systemu informatycznego.Archiwizacja dokumentów księgowych. Kontrola aktualności numerów NIP i statusu podatnika VAT.Przekazywanie wiadomości klientom o wynikach obliczeń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagania inne:

Zgodnie z obowiązującymi Kryteriami dostępu dla projektu informujemy, iż w pierwszej kolejności wsparciem w ramach projektu będą obejmowane osoby długotrwale bezrobotne (oznacza to bezrobotnego pozostającego w rejestrze powiatowego urzędu pracy łącznie przez okres ponad 12 miesięcy w okresie ostatnich 2 lat, z wyłączeniem okresów odbywania stażu) oraz osoby młode poniżej 30 roku życia.

Miejsce pracy:

Skarżysko-Kamienna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej