Asystent ds. nieruchomości

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu
Asystent ds. nieruchomości
Miejsce pracy: Radom
Numer: StPr/24/0975
OBOWIĄZKI:
Administracyjna obsługa nieruchomosciPrzygotowywanie dokumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy B


Wymagania inne:

Sumienność, punktualność, staranność

Miejsce pracy:

Radom


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Podobne oferty pracy

13 cze 2024

Oferta pracy Starachowice

Administrator / Administratorka Nieruchomości

Polskie Koleje Państwowe S.A.

Skarżysko-Kamienna

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny(-a) za: Nadzór nad umowami z firmami zewnętrznymi w kwestii ich terminowego zawierania oraz nad ich prawidłową realizacją, Komercjalizację nieruchomości, kontakty z nowymi Klientami jak również...

21 maj 2024

Oferta pracy Starachowice

Administrator / Administratorka Nieruchomości

Polskie Koleje Państwowe S.A.

Radom

Na tym stanowisku odpowiedzialny/a będziesz za: Administrowanie nieruchomościami PKP S.A. na obszarze Gmin Szydłowiec, Pionki, Kowala, Jedlnia -Letnisko, Jastrząb, Wierzbica, Jedlińsk Dbanie o efektywne wykorzystanie administrowanych nieruchomości...