Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Elektryk
Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna
Numer: StPr/24/0021
OBOWIĄZKI:
Projektowanie obwodów elektrycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania inne:

[Inne] : uprawnienia elektryczne w zakresie eksploatacji (do 1 kV)- umiejętność projektowania obwodów elektronicznych- znajomość obsługi sprzętu pomiarowego (multimetr, oscyloskop itp.)- obsługa pakietu Office- znajomość programów do projektowania 3D, typu AutoCAD oraz do projektowania instalacji elektrycznych typu PLAN (mile widziane)- znajomość programów i systemów operacyjnych tj WINDOWS, LINUX, SC

Miejsce pracy:

Skarżysko-Kamienna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 33 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej