Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Elektryk
Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna
Numer: StPr/24/0171
OBOWIĄZKI:
- Rozładowywanie baterii- Praca do 1 kV
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, elektryczne


Wymagania inne:

[Inne] : Wykształcenie zawodowe lub średnie z obszaru elektryki Uprawnienia SEP do 1 kV – mile widziane powyżej 1 kV

Miejsce pracy:

Skarżysko-Kamienna


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 35 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Podobne oferty pracy

23 kwi 2024

Oferta pracy Starachowice

Elektryk

Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Kielce

wg. wniosku Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

19 kwi 2024

Oferta pracy Starachowice

Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

Kielce

montaż instalacji elektrycznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

03 kwi 2024

Oferta pracy Starachowice

Elektryk budowlany

Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Kielce

według stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: - umiejętność obsługi elektronarzędzi- 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie Elektryk- pracowitość, sumienność i rzetelność w wykonywaniu...