Instruktor/kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Instruktor/kierowca
Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna
Numer: StPr/24/0003
OBOWIĄZKI:
wdrażanie uczestników CIS do wykonywania zadań, sprawowanie opieki nad uczestnikami, prowadzenie zajęci przyuczających do zawodu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Skarżysko-Kamienna


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Podobne oferty pracy

03 mar 2024

Oferta pracy Starachowice

Kierowca kat.b

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Nowa Słupia

Kierowanie pojazdem (zaopatrzenie). Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: Orzeczenie o niepłnosprawności Uprawnienia: chęć do pracy Wymagania inne:

02 mar 2024

Oferta pracy Starachowice

Serwisant / Kierowca (kat.B)

CRL Sp. z o.o.

Radom

Praca polega na: dostarczeniu odzieży czystej do Klienta na terenie całej Polski rozłożeniu czystej odzieży do skrytek zgodnie z nazwiskiem na etykiecie i opisem na skrytce odbiorze od Klientów odzieży i dowiezieniu jej do pralni Jeśli jesteś:...

29 lut 2024

Oferta pracy Starachowice

Serwisant / Kierowca (kat.B)

CRL Sp. z o.o.

Radom

Praca polega na: dostarczeniu odzieży czystej do Klienta na terenie całej Polski rozłożeniu czystej odzieży do skrytek zgodnie z nazwiskiem na etykiecie i opisem na skrytce odbiorze od Klientów odzieży i dowiezieniu jej do pralni Jeśli jesteś:...