Inżynier budowy dróg

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim
Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski
Numer: StPr/24/0240
OBOWIĄZKI:
Nadzorowanie robót budowlanych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostrowiec Świętokrzyski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Podobne oferty pracy

22 kwi 2024

Oferta pracy Starachowice

Inżynier Budowy

Tarcopol Sp. z o.o.

Starachowice

Miejsce pracy : Starachowice, praca w delegacji na terenie całego kraju Zakres zadań: bezpośredni nadzór nad wykonywanymi pracami budowlanymi raportowanie realizacji budowy , prowadzenie dokumentacji budowlanej nadzór nad poszczególnymi etapami...

16 kwi 2024

Nadzorowanie robót budowlanych. Wymagania inne:

04 kwi 2024

Praca.pl Sp. z o.o.

Opis stanowiska: Nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych, Współpraca z zespołem projektowym i podwykonawcami, Kontrola jakości oraz terminowości wykonywanych prac, Sporządzanie raportów postępu prac oraz dokumentacji wykonawczej....