Kasjer-sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim
Kasjer-sprzedawca
Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski
Numer: StPr/24/0817
OBOWIĄZKI:
Kasjer-sprzedawca
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Wykształcenie średnie. Sumienność, punktualność, brak nałogów. Książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Miejsce pracy:

Ostrowiec Świętokrzyski


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Podobne oferty pracy

10 cze 2024

Oferta pracy Starachowice

Kasjer-sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Ostrowiec Świętokrzyski

Kasjer-sprzedawca Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Wykształcenie min. średnie. chęć do pracy.

10 cze 2024

Oferta pracy Starachowice

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Skarżysko-Kamienna

Zapoznanie się:z programem komputerowym służącym do obsługi klienta, z zasadami składania zamówień, ze sposobem przekazywania dokumentacji do centrali firmy, ze sposobem działalnia urządzeń używanych w ciągu dnia pracy (komputer, drukarka,...

10 cze 2024

Oferta pracy Starachowice

Sprzedawca Artykułów Wyposażenia Wnętrz

AGATA Spółka Akcyjna

Radom

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta; Realizacja sprzedaży; Utrzymywanie standardu ekspozycji. Od kandydatów oczekujemy: Statusu studenta; Umiejętności...