Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Kucharz
Miejsce pracy: Szydłowiec
Numer: StPr/24/0002
OBOWIĄZKI:
-przygotowanie posiłków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Przygotowywanie posiłków w tym wege.

Miejsce pracy:

Szydłowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Podobne oferty pracy

12 kwi 2024

Oferta pracy Starachowice

Kucharz

Praca.pl Sp. z o.o.

Kielce

Obowiązki: przygotowanie potraw zgodnie z przyjętymi standardami zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług przestrzeganie norm i standardów HACCP dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności Wymagania: wykształcenie gastronomiczne lub...

12 kwi 2024

Oferta pracy Starachowice

Kucharz

Praca.pl Sp. z o.o.

Radom

Obowiązki: przygotowanie potraw zgodnie z przyjętymi standardami zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług przestrzeganie norm i standardów HACCP dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności Wymagania: wykształcenie gastronomiczne lub...

12 kwi 2024

Oferta pracy Starachowice

Kucharz kuchni narodowej kazachskiej

Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Kielce

Przygotowywanie i podawanie posiłków Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: