Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Kucharz
Miejsce pracy: Suchedniów
Numer: StPr/24/0055
OBOWIĄZKI:
Przechowywanie żywności.Przygotowywanie półproduktów i odbiór art. spożywczych.Sporządzanie potraw i napojów.Dekorowanie potraw.Obsługa maszyn i urządzeń gastronomicznych.Utrzymanie czystości naczyń, narzędzi i sprzętu w kuchni i na stanowisku pracy.Obliczanie szaczunkowej ilości wydawanych posiłków i dostosywanie ilości porcji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Zgodnie z obowiązującymi Kryteriami dostępu dla projektu informujemy, iż w pierwszej kolejności wsparciem w ramach projektu będą obejmowane osoby długotrwale bezrobotne (oznacza to bezrobotnego pozostającego w rejestrze powiatowego urzędu pracy łącznie przez okres ponad 12 miesięcy w okresie ostatnich 2 lat, z wyłączeniem okresów odbywania stażu) oraz osoby młode poniżej 30 roku życia.

Miejsce pracy:

Suchedniów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej