Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu
Magazynier
Miejsce pracy: Radom
Numer: StPr/24/0854
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

znajomość części samochodowych, mile widzane uprawnienia na wózek widłowy, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Radom


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Podobne oferty pracy

29 maj 2024

Oferta pracy Starachowice

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Ostrowiec Świętokrzyski

Magazynier Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Wykształcenie min. zawodowe.Sumienność. Komuniktywmość.

26 maj 2024

Oferta pracy Starachowice

Magazynier- robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Ćmielów

Magazynier- robotnik gospodarczy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Chęć i zaangażowanie do pracy.Mmile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych (( WJO). Wykształcenie podstawowe.

26 maj 2024

Oferta pracy Starachowice

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Ostrowiec Świętokrzyski

Magazynier Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wymagania inne: Komunikatywność, odpowiedzialność, dokładność.