Magazynier

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Magazynier
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/24/0382
OBOWIĄZKI:
Staż firmie D&S Global Sp. zo. o. Program stażu do zapoznania w pokoju 37
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Kielce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Podobne oferty pracy

05 mar 2024

Oferta pracy Starachowice

Pracownik Magazynu

PHUB ŁUCZ-BUD Sp. z o.o.

Radom

Obsługa wózka podnośnikowego Dbałość o poprawną rotację i rozmieszczenie towaru Szczególna dbałość o czystość oraz powierzone mienie i towar Udział w inwentaryzacjach magazynu Rozmieszczanie towarów w magazynie Gotowość do pracy...

03 mar 2024

Oferta pracy Starachowice

Magazynier

AGATA Spółka Akcyjna

Radom

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru; Przygotowanie oraz wydanie towarów; Dbałość o powierzony towar i mienie firmy. Od kandydatów oczekujemy: Elastyczności czasu pracy;...

02 mar 2024

Oferta pracy Starachowice

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

Sienno

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: