Manager Rozwoju Produktu (rynek azjatycki)

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952. Obecnie dla jednego z naszych Klientów, jednego z wiodących producentów i dystrybutorów światowych, zajmujących się produkcją odzieży i akcesoriów ochronnych, poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Szydłowiec
OBOWIĄZKI:
  • zbudowanie nowego działu product developmentu wraz z określeniem procesów, procedur i standardów wdrażania nowych produktów
  • współudział w opracowaniu strategii produktowej dla spółki
  • wprowadzanie nowych produktów oraz udoskonalanie i modyfikowanie istniejących
  • monitorowanie trendów rynkowych, konkurencji i potrzeb klientów, w celu identyfikacji nowych możliwości dla rozwoju produktów
  • analizowanie wyników sprzedaży wprowadzonych produktów oraz monitoring kampanii
  • nadzór nad prawidłowością merytoryczną materiałów informacyjnych dotyczących nowych lub zmodyfikowanych produktów,
  • współpraca i realizacja umów z podwykonawcami na rynkach azjatyckich
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe
  • min. 3 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziana branża odzieżowa)
  • doświadczenie w pracy z przedstawicielami rynków azjatyckich – warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • umiejętność negocjacji, umiejętność wynajdywania nowych trendów produktowych, brandingowych i technologicznych
PRACODAWCA OFERUJE:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkami premiowymi
  • pracę hybrydową
  • ubezpieczanie grupowe
  • program rekomendacji pracowników
  • szkolenia
  • spotkania integracyjne