Nauczyciel przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/24/0121
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

Kielce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Podobne oferty pracy

26 lut 2024

Oferta pracy Starachowice

Wizytator

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Radom

Warunki pracy Budynek w którym znajduję się Delegatura Kuratorium Oświaty posiada cztery kondygnacje nadziemne. Delegatura znajduję się na piętrze trzecim. Toaleta na piętrze jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Na zewnątrz budynku...

17 lut 2024

Miejski Urząd Pracy w Kielcach

według wniosku Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: kierunkowe Wymagania inne: Oferta pracy skierowana do osób zarejestrowanych w MUP Kielce.

08 lut 2024

według wniosku Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: kierunkowe Wymagania inne: