Pielęgniarka / Pielęgniarz

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Kielce
Opis stanowiska
  • Profesjonalna opieka pielęgniarska.
  • Wykonywanie zleconych czynności medycznych.
  • Monitorowanie stanu zdrowia pacjentów.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej.
Wymagania
  • Posiadasz dyplom ukończenia studiów na kierunku pielęgniarstwo (licencjat/magister).
  • Ważne prawo wykonywania zawodu.
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość podstawowych narzędzi informatycznych a także systemów medycznych.
  • Empatia, cierpliwość oraz silna etyka zawodowa.
Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet świadczeń pracowniczych (w tym opieka medyczna).
  • Pracę w przyjaznym zespole.