Pielęgniarka

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim
Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski
Numer: StPr/24/0146
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostrowiec Świętokrzyski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Podobne oferty pracy

13 kwi 2024

Oferta pracy Starachowice

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Praca.pl Sp. z o.o.

Opis stanowiska Profesjonalna opieka pielęgniarska. Wykonywanie zleconych czynności medycznych. Monitorowanie stanu zdrowia pacjentów. Prowadzenie dokumentacji medycznej. Wymagania Posiadasz dyplom ukończenia studiów na kierunku pielęgniarstwo...

30 mar 2024