Pomoc kuchenna

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/24/1196
OBOWIĄZKI:
Staż w restauracji "U KUCHARZY"Program stażu do zapozania w pokoju 48
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

motywacja do pracy.

Miejsce pracy:

Kielce


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Podobne oferty pracy

23 maj 2024

Oferta pracy Starachowice

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Ostrowiec Świętokrzyski

Pomoc kuchenna Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wymagania inne: wykształcenie zasadnicze branżowe lub zasadnicze zawodowe

02 maj 2024

Oferta pracy Starachowice

Pomoc kuchenna

Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Kielce

Staż w firmie B&N Program stażu do zapoznania w pokoju 36 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Aktualne badania sanitarno - epidemiologiczneOFERTA STAŻU SKIEROWANA DLA OSÓB BEZROBOTNYCH ZAREJESTROWANYCH W MIEJSKIM...

29 kwi 2024

Oferta pracy Starachowice

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie

Okalina-Kolonia

zgodny z programem stażu Wymagania inne: