Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski
Numer: StPr/24/0831
OBOWIĄZKI:
Pomoc kuchenna
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe


Wymagania inne:

wykształcenie zasadnicze branżowe lub zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Ostrowiec Świętokrzyski


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Podobne oferty pracy

11 cze 2024

Oferta pracy Starachowice

Pomoc kuchenna

Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Kielce

Staż w restauracji "U KUCHARZY"Program stażu do zapozania w pokoju 48 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: motywacja do pracy. Osoba długotrwale bezrobotna.

06 cze 2024

Oferta pracy Starachowice

Pomoc kuchenna

Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Kielce

Staż w restauracji "U KUCHARZY"Program stażu do zapozania w pokoju 48 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: motywacja do pracy.

03 cze 2024

Oferta pracy Starachowice

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Okalina-Kolonia

- przygotowywanie dań wg. ustalonych zasad i receptur- odgrzewanie i serwowanie potraw- obieranie warzyw, krojenie, szatkowanie- przygotowywanie surówek- ekspozycja potraw- sprawdzanie stanów magazynowych- dbanie o czystość na stanowisku pracy...