Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Okalina-Kolonia
Numer: StPr/24/0819
OBOWIĄZKI:
Pomoc kuchenna
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne


Wymagania inne:

Ukończona szkoła min. gimnazjum. Brak przeciwskazań zdrowotnych, psychofizycznych.

Miejsce pracy:

Okalina-Kolonia


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Podobne oferty pracy

11 lip 2024

Oferta pracy Starachowice

Pomocnik kucharza kuchni orientalnej

Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Kielce

POMOC W PRZYGOTOWYWANIU DAŃ WEDŁUG TRADYCYJNYCH RECEPTUR KUCHNI NEPALSKIEJ, INDYJSKIEJ I BENGALSKIEJ, SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ ZAGRANICZNYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: znajomość kuchni indyjskiej...

01 lip 2024

Oferta pracy Starachowice

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Okalina-Kolonia

- przygotowywanie dań wg. ustalonych zasad i receptur- odgrzewanie i serwowanie potraw- obieranie warzyw, krojenie, szatkowanie- przygotowywanie surówek- ekspozycja potraw- sprawdzanie stanów magazynowych- dbanie o czystość na stanowisku pracy...

30 cze 2024

Oferta pracy Starachowice

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Wierzbica

Dbanie o porządek na stanowiskach pracy, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów kuchennych, przygotowywanie sosów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: - Znajomość kuchni wietnamskiej.