Pomocniczy robotnik drogowy

Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku
Pomocniczy robotnik drogowy
Miejsce pracy: Lipsko
Numer: StPr/24/0268
OBOWIĄZKI:
prace utrzymaniowe: nawierzchni dróg, pasa drogowego, poboczy przepustów mostów, bazy PZDP w Lipsku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocniczy robotnik drogowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lipsko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

Podobne oferty pracy

09 kwi 2024

Oferta pracy Starachowice

Robotnik gospodarczy

Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Kielce

- Dbanie o porządek w budynkach Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Wykształcenie zawodowe lub średnie. Oferta pracy dla osób zarejestrowanych w MUP

09 kwi 2024

Oferta pracy Starachowice

Sortowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Skarżysko-Kamienna

Nauka obsługi i obsługa maszyn do recyklingu baterii litowo-jonowych, segregacjabaterii litowo-jonowych i przygotowanie do przetworzenia. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

05 kwi 2024

Oferta pracy Starachowice

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

Lipsko

prace porządkowe i konserwatorskie na ternie Miastai Gminy Lipsko Wymagania inne: