Pomocnik magazyniera

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim
Pomocnik magazyniera
Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski
Numer: StPr/24/0807
OBOWIĄZKI:
Pomocnik magazyniera
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Wykształcenie min. zawodowe. Sumienność. Chęć wynywania pracy fizycznej.brak doswiadczenia.

Miejsce pracy:

Ostrowiec Świętokrzyski


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Podobne oferty pracy

10 cze 2024

Oferta pracy Starachowice

Pomocnik magazyniera

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Ostrowiec Świętokrzyski

Pomocnik magazyniera Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Wykształcenie min. zawodowe. Sumienność. Chęć wynywania pracy fizycznej.brak doswiadczenia.

08 cze 2024

Oferta pracy Starachowice

Magazynier

Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Kielce

wg. wniosku Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne:

06 cze 2024

Oferta pracy Starachowice

Magazynier- robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Ćmielów

Magazynier- robotnik gospodarczy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Chęć i zaangażowanie do pracy.Mmile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych (( WJO). Wykształcenie podstawowe.