Pracownik biurowy-staż

Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/24/0314
OBOWIĄZKI:
Prace biurowe, wprowadzanie danych do systemów informatycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: obsługa komputera i podstawowych aplikacji biurowych

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Staż jest przeznaczony dla bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Busku-Zdroju jako bezrobotne, znajdujące się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy, w tym w szczególności osoby należące co najmniej do jednej z n/w grup: osoby długotrwale bezrobotne,osoby po 55 roku życia,osoby z niepełnosprawnościami.

Miejsce pracy:

Busko-Zdrój

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju