Pracownik biurowy

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/24/0379
OBOWIĄZKI:
Staż w Fundacji Rozwoju PrzemysłuProgram stażu do zapoznania w pokoju 36
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ( szczególnie Excel)


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kielce


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Podobne oferty pracy

27 lut 2024

Oferta pracy Starachowice

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie

Kielce

obsługa biura, internetu, Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

27 lut 2024

Oferta pracy Starachowice

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Szydłowcu

Szydłowiec

Przygotowywanie dokumentów, obsługa klientów, praca przy komputerze. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

26 lut 2024

Oferta pracy Starachowice

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Kielce

Obsługa programów komputerowych, aplikacji biurowych, wydawanie druków podatnikom, obsługa podatnika, obsługa korespondencji. Wymagania inne: