Pracownik do spraw ubezpieczeń

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim
Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski
Numer: StPr/24/0524
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wykształcenie minimum średnie, dobra organizacja pracy, imiejętność posługiwania się edytorami tekstu oraz arkuzami kalkulacyjnymi. Umiejętność pracy w zespole. umiejętność organizacji własnej pracy. Skrupulatność, komunikatywność, odpowiedzialność. Prawo jazdy mile widziane. Mile widziana osoba zaraz po szkole średniej lub po studiach.

Miejsce pracy:

Ostrowiec Świętokrzyski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim