Pracownik pralni

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/24/0342
OBOWIĄZKI:
1. Sortowanie przyjętych rzeczy i ich segregowanie na podlegającego praniu w odpowiednich temperaturach i środkach. 2. Pranie, maglowanie i prasowanie bielizny, obrusów i innego asortymentu.3. Składanie upranego, czystego towaru.4. Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy, 5. Dbanie o należyte, zgodne z instrukcją wykorzystanie urządzeń pralniczych.6. Przestrzeganie przepisów bhp i p. ppoż.7. Używanie odzieży roboczej i ochronnej przewidzianej zgodnie z przeznaczeniem.8. Wykonywanie innych prac zleconych przez kierownika zmiany.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy własnej
Uprawnienia: komunikatywność, wysoka kultura osobista
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole

Wymagania inne:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach