Pracownik produkcyjny do recyklingu baterii

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna
Numer: StPr/24/0679
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn do recyklingu baterii , segregacja baterii
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : OCZEKIWANIA FIRMY- dobra organizacja pracy- wykonywanie pracy manualnej- umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędzi "warsztatowymi"- utrzymywanie w czystości stanowiska

Miejsce pracy:

Skarżysko-Kamienna

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,5 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej