Preser tworzyw sztucznych

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Preser tworzyw sztucznych
Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna
Numer: StPr/24/0672
OBOWIĄZKI:
Obsługa wtryskarki do tworzyw sztucznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe


Wymagania inne:

Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Skarżysko-Kamienna


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Podobne oferty pracy

12 cze 2024

Oferta pracy Starachowice

Pomocnik / Pomocnica operatora/(ki) maszyn

Hosten Sp. z o.o.

Radom

Zadania: Pomoc w zadaniach produkcyjnych operatorowi maszyny Przygotowania surowca do produkcji Bieżąca kontrola jakości wytwarzanych elementów Odbieranie i układanie towaru Nauka procesu produkcyjnego Dbanie o czystość powierzonej maszyny...

10 cze 2024

Oferta pracy Starachowice

Pomocnik operatora produkcji

Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Kielce

-Wykonywanie na przynależnej maszynie (stanowisku) czynności związanych 
z produkcją szyb zespolonych,-Dbanie o stan techniczny obsługiwanych maszyn oraz zgłaszanie przełożonemu wszelkich usterek,-Dbanie o czystość stanowiska pracy oraz jego...