Przetwórca owoców i warzyw-pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku
Miejsce pracy: Lipsko
Numer: StPr/24/0122
OBOWIĄZKI:
praca przy przerobie owoców mrożonych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lipsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

Podobne oferty pracy

23 lut 2024

Oferta pracy Starachowice

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Starachowice

Odpowiada za kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki, zajmuje się zabezpieczeniem towarów przeduszkodzeniem, kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją, dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru,obsługiwanie specjalistycznego...

09 lut 2024

Miejski Urząd Pracy w Kielcach

w/g wniosku Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Wykształcenie podstawowe - wyższe. Przyuczenie do zawodu.

01 lut 2024

Oferta pracy Starachowice

Pracownik produkcyjny

prace na linii produkcyjnej w zakładzie produkującym zamki; kontrola jakości gotowej produkcji, obsługa maszyn produkcyjnych; pakowanie gotowej produkcji, przygotowanie do wysyłki; przyjmowanie surowca. inne prace Wymagania konieczne:...