Psycholog

Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku
Psycholog
Miejsce pracy: Sienno
Numer: StPr/24/0121
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie diagnozy psychofizycznej dziecka. Formułowanie wskazań wychowawczych i dydaktycznych do dalszej pracy z dzieckiem, ustalenie odpowiednich metod pracy, umożliwiających eliminowanie przyczyn niepowodzeń i zaburzeń rozwojowych dziecka. Prowadzenie badań psychologicznych służących dokładnemu poznaniu dziecka oraz określenia najkorzystniejszych warunków jego rozwoju. Sprawowanie indywidualnej opieki psychologicznej nad dzieckiem. Opracowanie opinii psychologicznej o dziecku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sienno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku