Referent ds. transportu

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim
Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski
Numer: StPr/24/0776
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie lub wyższe, techniczne lub ekonomiczne dobra organizacja pracy, umiejętność szybkiego uczenia się, samodzielność i inicjatywa, umiejętność nawiązywania relacji handlowych, umiejętność pracy w zespole, praktyczna znajomość pakietu MS Office, umiejętności organizacyjne i analityczne, umiejętność pracy pod presją, komunikatywność, kreatywność dyspozycyjność, chęć szybkiej nauki i otwartość n doświadczenia innych, znajomość branży transportu drobnicowego oraz znajomość branży ubezpieczeń- będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

Ostrowiec Świętokrzyski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim