Serwisant

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Serwisant
Miejsce pracy: Radom
Zakres obowiązków:
  • Serwis wag laboratoryjnych
  • Serwis wag przemysłowych
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie (techniczne/ścisłe); preferowane wyższe
  • Umiejętność interpretacji schematów elektronicznych
  • Wiedza z elektroniki/elektrotechniki
  • Obsługa PC (poziom średnio-zaawansowany+)
  • Prawo jazdy B (min. 2 lata)
  • Pożądane uprawnienia SEP (do 1kW)
  • Samodzielność i kreatywność
  • Dyspozycyjność
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Rozwój zawodowy
  • Profesjonalny zespół
  • Szkolenia branżowe
  • Benefity (np. karta MultiSport)