Technik geodeta

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/24/0738
OBOWIĄZKI:
Dostarczanie niezbędnych danych do wykonania różnego rodzaju map w różnych skalach oraz dokonywanie ich bieżącej aktualizacji.Sporządzanie opracowań geodezyjnych i kartograficznych na podstawie danych pomiarowych lub projektowych.Wykonywanie pomiarów realizacyjnych, inwentaryzacyjnych, powykonawczych oraz opracowywanie wyników tych pomiarów.Wykonywanie podziałów i scaleń nieruchomości.Wyznaczanie elementów planów zagospodarowania przestrzennego i obiektów budownictwa ogólnego.Stosowanie elektronicznych instrumentów geodezyjnych oraz programów geodezyjnych: Mikromap i Winkalk.Przestrzeganie zasad etyki, ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosowanie przepisów prawa dotyczących ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska.Stosowanie obowiązujących przepisów prawa geodezyjnego i kartograficznego.MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU: KIELCE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wysoka kultura osobista

Kielce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej