Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/24/0069
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Kielce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Podobne oferty pracy

11 kwi 2024

Oferta pracy Starachowice

Pracownik biurowy

Prace biurowe związane z zawieraniem ubezpieczeń. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

10 kwi 2024

Oferta pracy Starachowice

Pracownik administracyjno - biurowy

COGNOR S.A. Oddział Złomrex we Wrocławiu

Radom

Zakres obowiązków: Obsługa i rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej Prowadzenie dokumentacji wynikającej z przepisów ochrony środowiska i gospodarowania odpadami Prowadzenie rejestracji odpadów w bazie BDO wraz z dokonywaniem...

10 kwi 2024

Oferta pracy Starachowice

Pracownik Biurowy

Praca.pl Sp. z o.o.

Zadania: zapewnienie prawidłowego funkcjonowania biura koordynacja obiegu dokumentów przygotowanie i obsługa spotkań wewnętrznych zamawianie artykułów biurowych Wymagania: wykształcenia min. średnie wysokie umiejętności komunikacyjne i...